Apartmány Boží Dar Cestář :::

Apartmány Cestář / Boží Dar

Tyto stránky nejsou oficiální domovskou stránkou Apartmány Cestář, ale zprostředkovatele www.hotel-ubytovani.com

Apartmány Cestář
se nachází na okraji města Boží Dar, sportovním a turistickém centru Krušných hor. Jedná se o nově zrekonstruovaný dům se čtyřmi moderně zařízenými apartmány nedaleko skiareálu NEKLID, skiareálu NOVAKO a běžkařských tratí.

Ubytování Apartmány Cestář:
Apartmány Cestář nabízejí ubytování ve 4 moderně a útulně zařízených apartmánech, ideální pro rodinné rekreace ale i individuální rekreaci. Každý apartmán má obývací pokoj s TV, ložnici, kuchyňku a sociální zařízení. Možnost ubytování pro skupiny, nebo pořádat firemní a společenské akce. V apartmánech je celkem 11 pohodlných postelí a k tomu 9 přistýlek. V přízemí apartmánů Cestář se nachází společenská místnost a kuchyně. V zimních měsících je možnost využití lyžárny s vysoušečem bot. Pro odpočinek nabízí apartmány saunu s relaxačním zázemím. V apartmánech je zdarma připojení na internet.

Okolí:
Sportovní a kulturní střediska v nedalekém okolí apartmánu jsou, krytý plavecký bazén, posilovna , fitness, letní koupaliště, beach volejbal, sauna, solární studio, masérské služby, kosmetické služby , sportovní hala, knihovna a kino.

Boží Dar Zajímavosti:
Stařičká kamenná rozhledna měřící 17 m poněkud kontrastuje se sousední 80 metrů vysokou televizní věží. Rozhledna pochází z roku 1884. Jelikož je vrchol Klínovce holý, můžete z ochozu této historické rozhledny za dobré viditelnosti přehlédnout celé pásmo Krušných hor od Komářího vrchu po Děčínský Sněžník, v další řadě hor pak postupně od jihozápadu k severovýchodu Český les, Slavkovský les, Doupovské hory, České středohoří a na horizontu výjimečně spatřit i Šumavu či Lužické hory a Ještěd.

Tyto stránky nejsou oficiální domovskou stránkou Apartmány Cestář, ale zprostředkovatele www.hotel-ubytovani.com

Apartmány Boží Dar Cestář - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Boží Dar Cestář -  je k dispozici připojení na internetApartmány Boží Dar Cestář - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmány Boží Dar Cestář - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmány Boží Dar Cestář - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Boží Dar Cestář - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Boží Dar Cestář - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Apartmány Cestář, Boží Dar 159
Boží Dar 36262 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Pension-Bozi-Dar-Cestar@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Apartmány Cestář ubytování Boží Dar Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky: